mapa UBYTOVÁNÍ turistika lyžování foto kontakt

Chata U profesora

Místo pro sport a pohodu


česky anglicky polsky německy
Chata U profesora v zimě

Horská chata U profesora v Kunčicích se nachází v malebném koutu Staroměstska.

Chatu U Profesora najdete v horské vesničce Kunčice necelé 3km od Starého Města, jen krůček od národní přírodní rezervace Králický Sněžník. Přilehlé hřebeny celého masivu, stejně jako samotné Kunčice, skýtají nepřeberné možnosti pro letní i zimní turistiku a rekreaci.

Možností jak prožít nezapomenutelnou aktivní dovolenou na Staroměstsku je hned několik- značené turistické stezky, lyžařské vleky, běžecké trasy, jízdárny, naučné stezky, návštěva Starého Města se svou téměř 700 letou historií, nedávno otevřený hraniční přechod s Polskem a především výstup na třetí nejvyšší horu České Republiky Králický Sněžník (1424mn.m.) s pramenem řeky Moravy.

Dostanete se na úžasná místa, která vám bezpochyby zůstanou v paměti. Naučné turistické stezky vás dovedou na vyhlídky, ze kterých pořídíte zaručeně nádherné fotografie.

Pokud budete po prozkoumávání zdejší krajiny a okolí unaveni nebo hladoví, na Chatě U Profesora si jistě skvěle odpočinete třeba u krbu, na terase s grilem nebo v sauně či u bazénu. Energii doplníte díky naší výtečné domácí kuchyni. Vše v rodinném prostředí, bez stresů, za výhodné ceny. Samozřejmostí je parkování u objektu, wifi, bar, dětské hřiště s trampolínou, ohniště i herna se šipkami, kulečníkem a stolním fotbálkem v chatě. Ubytování nabízíme v nově zrekonstruovaných pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zázemím, vhodné pro rodiny s dětmi nebo skupiny. Zvolit můžete plnou penzi i polopenzi. Specializujeme se především na dětskou rekreaci, školky v přírodě, školy v přírodě, zimní lyžařské kurzy, letní tábory a školní výlety, čemuž odpovídá jak nabídka služeb tak vybavení chaty. Budeme poctěni, pokud se rozhodnete strávit vaši dovolenou u nás. A nezapomeňte, že vám v našem penzionu také rádi připravíme svatební hostinu nebo rodinnou oslavu!

Budeme poctěni, pokud se rozhodnete strávit vaši dovolenou u nás. A nezapomeňte, že vám v našem penzionu také rádi připravíme svatební hostinu nebo rodinnou oslavu!

Ubytování

Horská chata U profesora, která se nachází v malebné vesničce Kunčice má kapacitu 56 lůžek, pokoje jsou všechny pětilůžkové s vlastním soc. zařízením, společné sprchy na patře. Do pokojů je zavedena kabelová TV v chatě pak můžete využít i wifi připojení. V přízemí chaty se příjemně občerstvíte ve stylové dřevěné jídelně s krbem, kde si můžete večer posedět u našeho malého milého baru. Točíme zde hanušovické pivo Šerák a Kofolu! Vaříme klasická česká jídla a je možné si dle vašich aktivit vybrat polopenzi či plnou penzi.

Z jídelny se vstupuje do herny, vybavené stolním fotbalem, šipkami a klavírem. V patře nad hernou je vám k dispozici útulná klubovna s kulečníkem a sedačka s TV a DVD. Pobavit se můžete také s karaoke! Samozřejmostí je parkování u objektu.

Aktivity v zimě

Od letošní zimy 2013 bude v Kunčicích v provozu nová čtyřsedačka!!! Přijeďte ji vyzkoušet.

Kunčice se v posledních letech staly doslova zimním rájem pro milovníky hor a veškerých lyžařských aktivit.Jsou zde ideální podmínky pro rodiny s dětmi i pro náročnější lyžaře.

Najdete zde 3 vleky o celkové délce 4,5 km, snowpark, akrobatický můstek, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, restauraci, WC a parkoviště zdarma. Užijete si na sněhovém tobogánu – snowtubingu a pro nejmenší lyžaře je připraven dětský areál s lanovým vlekem a také lyžařská a snowboardová škola pro začátečníky i pro pokročilé. A to vše pouhých 150 metrů od chaty! Další informace o lyžařském areálu Skitech Kunčice získáte na adrese www.skikuncice.cz.

Navštivte nás také v létě!

V letních měsících pro Vás máme připravenou zastřešenou terasu s grilem,venkovní bazén, plácek na kopanou a dětské prolézačky s trampolínou. Večer si můžete opékat na ohništi, odkud je i krásný výhled na okolní svahy. Za sychravého počasí Vám přijde jistě vhod naše nově vybudovaná finská sauna. V okolních lesích narazíte téměř na každém kroku na hříbky, borůvky, lesní maliny nebo třeba ostružiny.

Všem, kdo milují pohled na svět z koňského sedla, můžeme vřele doporučit místní jízdárny, na výběr jsou hned dvě, které se na tento druh turistiky specializují a nabízí hodinové i celodenní vyjížďky na koních po okolí Kunčic a Starého Města s odborným doprovodem.

V Každém ročním období je zde nádherně, takže si můžete vybrat, co nejvíce vyhovuje právě vám. Naše chata i kuchyně jsou vám k dispozici po celý rok!

Ceník

ZIMA
Typ ubytováníCena
Plná penze dospělí 550 Kč
Plná penze dítě do 12 let 450 Kč
Polopenze dospělí 490 Kč
Polopenze dítě do 12 let 420 Kč
Silvestrovský pobyt (27.12.2015-1.1.2016 - pátek -
5 nocí)
možno prodloužit o 1 den do 2.1.2016, odjezd po snídani, cena navíc dospělý 500,- Kč, dítě do 12 let 300,- Kč
3500 Kč
Silvestrovský pobyt dítě do 12 let 3000 Kč
Lyžařské kurzy ZŠ 390 Kč
Lyžařské kurzy SŠ 410 Kč
Ceny jsou konečné - tzn. se všemi energiemi a včetně rekreačního poplatku!! Dítě do 2 let zcela zdarma, malý pes povolen za 50,- Kč denně.!!
LÉTO
Typ ubytováníCena
Plná penze dospělí 490 Kč
Plná penze dítě do 12 let 390 Kč
Polopenze dospělí 450 Kč
Polopenze dítě do 12 let 380 Kč
Ubytování se snídaní dospělí 400 Kč
Ubytování se snídaní dítě do 12 let 350 Kč
Školní výlety a letní tábory domluvou
Ceny jsou konečné - tzn. se všemi energiemi a včetně rekreačního poplatku!! Dítě do 2 let zcela zdarma, malý pes povolen za 50,- Kč denně.!!

Cottage „U profesora“

Mountain cottage „U pofesora“ is located in the picturesque village of Kunčice. There is a capacity of 56 beds, 5 beds in each room and with a private bathrooms and shared showers on each floor. In the cottage you can use a wifi connection and also a cabel TV. On the ground floor there is nice stylish wooden dining room with a fireplace where you can sit and enjoy our proper czech cuisine or Šerák beer on our little bar as well. According to your activities you can choose half or full board.

Ski lifts 500m , you can also use sauna and outside swimming-pool at the cottage. We are looking forward to see you at our place.

Prices:

WINTER
adults full board 550,-kč
children full board 450,-kč
adults half board 490,-kč
children half board 420,-kč
SUMMER
adults full board 490,-kč
children full board 390,-kč
adults half board 450,-kč
children half board 380,-kč

Chata u Profesora

Górski domek U profesora, który znajduje się w malowniczej wiosce Kunčice ma pojemności 56 łóżek. Pokoje pięć- osobowe są z toaletą , wspólne prysznice na każdym piętrze. Pokoje są wyposażone telewizję kablową, w domku jest połączenie wifi.

Na parterze jest mała jadalnia z zamkniętym kominkiem, gdzie można posiedzieć wieczorem przy naszym małym barze. Sprzedajmy piwo Hanušovice Šerák i kofola. Gotujemy klasyczne dania kuchni czeskie. Panstwo może wybrać pół lub pełne wyżywienie.

Z jadalni można wejść do pokoju zabaw. Pokój zabaw jest wyposażony w piłkarzyki, rzutki i fortepian. Na piętrze nad pokojem zabaw jest przytulny klub z bilardem i sofa z TV i DVD. Można też bawić się z karaoke. Oczywiście obok hotelu jest parking.

Wioska Kunčice się stała w ostatnich latach dosłownie raj dla miłośników zimowych gór i narciarstwa. Tutaj są idealne warunki dla rodzin z dziećmi i dla zaawansowanych narciarzy.

Berghütte „U profesora“

Die Berghütte „U profesora“ befindet sich im malerishen Dorf Kunčice. Die hat eine Kapazität von 56 Betten, fünf Betten in jedes Zimmer und mit eigenem Bad, Gemeinschaftduschen auf jeder Etage. Sie können auch Kabel-TV und Wifi-Verbindung in jede Zimmer verwenden. Im Erdgeschoss gibt es ein stilvoll Holz Esszimmer mit Kamin, wo Sie unsere echt tschechische Küche geniessen können. Nach Ihren Aktivitäten, können Sie entweder Halb- oder Vollpension wählen. Die Skilifte sind ungefähr 0,5km entfernt.

Preisen

WINTER
Erwachsene Vollpension 550,-kč
Kinder Vollpension 450,-kč
Erwachsene Halbpension 490,-kč
Kinder Halbpension 420,-kč
SOMMER
Erwachsene Vollpension 490,-kč
Kinder Vollpension 390,-kč
Erwachsene Halbpension 450,-kč
Kinder Halbpension 380,-kč

Fotografie

pokoj1a pokoj2a pokoj3 herna1 jidelna2b IMG_7655 IMG_7676 P7150201 P8010272 PICT6501 bazén pokoj2abeseda02 letní01 letní02máj02 zimní02 zimní03 zimní05 zimní06 zimní08 koupelny slavnostní tabule 1 terasa zima 2010 053

Chcete prožít opravdu klidnou a přitom aktivní dovolenou v prostředí se zdravým horským vzduchem?
Kontaktujte nás a budete srdečně vítáni.

Jiří Matouš, Kunčice 39, 788 32 Staré Město pod Sněžníkem, mobil: 777 123 102, email: jiri.matous@email.cz, MAPA